O NAS

J

Jedyne takie
miejsce

Jedyne tak wyjątkowe miejsce na urodowej mapie Poznania. To odpowiedź na różne potrzeby świadomych kobiet i mężczyzn. Ukoi i otuli zmysły, wprowadzi w dobry nastrój. Miejsce, w którym eksperci kompleksowo dbają o skórę twarzy i ciała wykorzystując jedynie najnowocześniejsze, bezpieczne technologie.

a

Alternatywa
dla chirurgii plastycznej

Bez skalpela, tylko nieinwazyjne, w pełni bezpieczne zabiegi estetyczne. Dzięki nowoczesnym metodom odmładzania skóry, szerokiej gamie wzajemnie uzupełniających się zabiegów, można osiągnąć spektakularne efekty odmłodzenia, wyszczuplenia oraz pobudzić skórę do regeneracji.

E

Estetyka
i harmoniia

Estetyka i harmonia to drogowskazy w wykonywanych zabiegach. Priorytetem jest naturalny efekt, nie zmiana rysów twarzy. Odpowiednie dbanie o skórę, jej nawilżanie, ujędrnianie – dają efekt odmłodzenia jakiego oczekujemy – naturalny.

Z

Zespół
ekspertów

Wyjątkowe miejsce wymaga wyjątkowego personelu. Niepodważalną wartością jest szeroka, głęboka wiedza jako warunek konieczny. Ale równie ważne są otwartość, dobra aura oraz pasja – do pracy i ludzi. GTDS tworzy zespół profesjonalistów, którzy na co dzień dbają o atmosferę, komfort i bezpieczeństwo klientów.

PARTNERZY

WYRÓŻNIENIA

NAGRODY

Siedziba:
Good Time Instytut & Medical Spa
ul. Grunwaldzka 52, 60-311 Poznań

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 9:00-21:00
Sobota: 9:00-17:00

Dane kontaktowe:
recepcja@goodtimemedicalspa.pl
+48 510 260 046

GOOD TIME DAY SPA © 2019 All rights reserved    Polityka Prywatności    Regulaminy

PROJEKT I REALIZACJA: ON HIGH HEELS PR